niedziela, 15 czerwca 2008

Bootstrap 8.6


Bootstrap 8.6 to próba zebrania praktycznej wiedzy na temat zarządzania społecznościami i przekazania jej wszystkim zainteresowanym.
14.06 spotkanie odbyło się w budynku Starej Drukarni.

Program wyglądał nastepująco:

Andrzej Wichrowski, jeszcze-student SWPS: “Społeczności internetowe okiem psychologa” – Psychologowie zajmują się społecznościami “trochę” dłużej niż twórcy serwisów Web 2.0. Czy są jakieś ogólne reguły, którymi rządzą się wszystkie społeczności? Czy można przewidzieć ich rozwój?

Monika Mosiewicz, adwokat: “Jak administrować społecznością i nie trafić przed sąd” – Ochrona danych osobowych, ochrona praw osobistych, zwalczanie treści zabronionych prawem: to tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone w tej prezentacji. Na co zwracać uwagę, jak reagować i jak nie trafić na wokandę.

Windą na Bootstrap – krótkie (5 min) prezentacje projektów znajdujących się we wczesnej fazie rozwoju, propozycje, wnioski, prośby i zażalenia. Ze względu na bogaty program przewidujemy czas dla 2 wystąpień, decyduje kolejność zgłoszeń.

Panel dyskusyjny: “Społeczności w praktyce“: Michał Olszewski (Gazeta.pl) i Arvind Juneja (Goldenline) odpowiedzą na trudne pytania Marcina Jagodzińskiego i publiczności.

dodajdo.com

Brak komentarzy: