wtorek, 16 grudnia 2008

Barcamp #13 Stary BrowarW sobotę, 13 grudnia odbyło się 13-te spotkanie poznańskiej branży internetowej Barcamp Stary Browar.
Barcamp#13 w Starym Browarze – było konkretnie i ciekawie.

Jak zgodnie twierdzą uczestnicy, imprezę można zaliczyć do bardzo udanych. „Pomimo przedświątecznego terminu frekwencja dopisała. Udało nam się zgromadzić blisko 80 osób.” mówi Wiktor Schmidt, jeden z organizatorów. Z pewnością przyczynił się do tego Jakub Zieliński, gość specjalny grudniowego barcampu, który opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z tworzeniem firmy internetowej.

Prezentacja Jakuba wzbudziła duże zainteresowanie uczestników spotkania, podobnie jak następujące po niej wystąpienia w formule pecha kucha. Wojciech Kolasiński z Kancelarii Prawnej Renata Urowska i Wspólnicy opowiedział o różnych formach prowadzenia działalności gospodarczej. Z kolei Zbigniew Krzewiński zaprosił na pierwszą edycję imprezy TechShow poświęconej najnowszym technologiom i trendom w branży IT, która odbędzie się 13 stycznia 2009r. Na koniec serii prezentacji Karol Pokojowczyk zaprezentował system CMS Drupal, a Ziemowit Gólski opowiedział o potencjale, funkcjonalnościach i celach portalu eaaaa.info.

Aby stało się zadość barcampowej formule nie zabrakło również wystąpień w formule elevator speech. Filip Tepper zaprosił na inauguracyjne spotkanie Ruby Tuesday (16 grudnia, godz. 19:00), a Wojciech Przygocki na IV Forum Inwestycyjne (16 grudnia, 9:30 – 16:00).

Na www.barcamp.pl udostępnione zostały wszystkie prezentacje z grudniowego spotkania.

dodajdo.com

Brak komentarzy: