wtorek, 17 marca 2009

Krakspot #4
11 marca odbył się Krakspot #4.

Agenda wyglądała następująco:

1. Prezentacje w modelu Pecha Kucha

20 prostych kroków jak zamienić blog w źródło utrzymania (lub stracić pieniądze i dziewczynę)” - Paweł Nowak, autor, bloger (appleblog.pl).
Paweł podzielił się doświadczeniem, które nabył zakładając i prowadząc jeden z najpoczytniejszych blogów w Polsce na temat produktów firmy Apple oraz tematów okołoapplowych.

Kryzys, czyli okazja dla startupów. Przykład: Super Developer” - Leszek Łuczyn, dyrektor kreatywny Supremum Group.
Leszek starał się odpowiedzieć na pytanie, które startupy mają szanse powodzenia w dobie globalnego kryzysu gospodarczego. (VIDEO).

2. Prezentacje pełnowymiarowe

Second Poland - budowa Polski w Second Life (społeczność, technologia, możliwości)” - Zbigniew Woźnowski, prezes zarządu Supremum Group.
Prezentacja Zbyszka przybliżyłą nam nieco temat zainteresowania Second Life’em po pierwszych boomach i fascynacjach oraz tworzenia kolejnych odpowiedników realnych miast w drugiej rzeczywistości. (VIDEO)

Dlaczego open-source to zło? Zagrożenia w stosowaniu technologii open-source w projektach komercyjnych” - Tomasz Wesołowski, dyrektor zarządzający Empathy Interactive.
Czy wychwalany w wielu kręgach open source, to nie lek na wszystkie dolegliwości? (VIDEO).

“Inspiruje nas prostota” - Dawid Szczepaniak, dyrektor kreatywny Pride&Glory Interactive.
Pride&Glory Interactive przedstawił przykłady błyskotliwych kampanii interaktywnych opartych na prostych ale silnych big ideach. I uchylił rąbek tajemnicy - opowiadając o realizowanym obecnie projekcie. (VIDEO).

3. KrakSpot Elevator Speech (KSES)


dodajdo.com

Brak komentarzy: