środa, 25 maja 2011

Raport strategiczny IAB Polska - Internet 2010


Raport strategiczny IAB Polska Internet 2010 Polska - Europa – Świat to już ósme z kolei roczne podsumowanie działalności rynku internetowego w naszym kraju. W tym roku w prace nad raportem zaangażowała się rekordowa liczba 140 autorów, uznanych ekspertów branży internetowej, którzy aktywnie działają w grupach roboczych IAB Polska i wspierają rozwój branży interaktywnej. Dzięki ich pracy oraz zaangażowaniu biura IAB Polska dokument został w znacznym stopniu rozbudowany i uzupełniony o nowe zagadnienia. W celu wzbogacenia wartości merytorycznej raportu, w tym wydaniu do niektórych rozdziałów dodano prognozy na rok 2011 oraz nowe zagadnienia.

Raport - Internet 2010 do pobrania (po rejestracji).

dodajdo.com

2 komentarze:

mirek pisze...

dzięki za publikacje tego raporty , nie macie w dostępie bardziej aktualnych informacji Jestem ciekawa jak to teraz wygląda

Pozdrawiam
Anna Lis
Next-Jobs

Adrian Pawlak pisze...

Dziś właściciele firm mogą skorzystać z wielu innowacji takich jak specjalistyczne oprogramowanie biznesowe. Takie aplikacje można wykorzystać w różnoraki sposób. Przykładowo dzięki programowi firmowemu https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-firm-uslugowych/ zaplanujemy oraz wdrożymy w naszej firmie skuteczną strategię sprzedażową, która z pewnością pomoże nam osiągać co raz lepsze wyniki finansowe oraz zdobyć konkurencyjność w danej branży.