środa, 29 czerwca 2011

Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2010 rokuRaport przedstawia stan i rozwój poszczególnych segmentów rynku telekomunikacyjnego: dostępu do Internetu, telefonii ruchomej oraz stacjonarnej wraz z perspektywami ich rozwoju. Szczególny nacisk został położony na zmiany cen usług detalicznych.

Dokument sporządzono na podstawie informacji zawartych w sprawozdaniach z działalności telekomunikacyjnej za rok 2010, jak również przy wykorzystaniu zasobów analitycznych będących w posiadaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Główne trendy polskiego rynku telekomunikacyjnego w 2010 roku to spadające ceny i jednocześnie rosnąca dostępność usług. Rozwój konkurencji otworzył użytkownikowi perspektywę wyboru dostosowanej do indywidualnych potrzeb oferty. To pobudziło wzrost wykorzystania usług telekomunikacyjnych, szczególnie w segmentach telefonii ruchomej i dostępu do sieci Internet.

Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2010 roku [PDF].

dodajdo.com

5 komentarzy:

jacob wallace pisze...

Absolutely love this series, thank you for all of the great info.
http://www.massmail4u.com/

Oskar Glauber pisze...


Hello, i believe that i saw you visited my blog so i got here to go back the favor?.I am attempting to to find things to improve my web site!I suppose its good enough to make use of a few of your ideas!! capital one login

mirek pisze...

dzięki za informację , nie spodziewałam się że to tak szybko idzie w górę

pozdrawiam
Anna Lis
PL Next-Jobs

Travis Smith pisze...


Thanks for finally writing about > %blog_title% < Liked it! netflix account

Michał pisze...

Dziś w wielu branżach można zauważyć wzrost i większe zapotrzebowanie klientów na różne usługi. Aby zaistnieć w danej branży nowa firma musi stale się rozwijać. Warto dlatego jest korzystać z nowoczesnych rozwiązań jak np. nowoczesne oprogramowanie dla biznesu - https://craftware.pl/. Wdrożenie takiego oprogramowania w firmie daje wiele zalet. Dzięki niemu można zautomatyzować różne działania marketingowe, poprawić obsługę klienta lub nawet zwiększyć efektywność pracy handlowców.